Vítejte na stránkách nakladatelství Leges!

Naše knihkupectví jsou již v plném provozu

Obě naše knihkupectví v Praze i Olomouci jsou již v plném provozu a těší se na vás!

Přijďte si v předstihu nakoupit učebnice na nový semestr a doplnit psací potřeby! V pražském knihkupectví si navíc můžete opatřit osvěžení chlazenými nápoji a sladkými či slanými dobrůtkami.

Přejeme vám klidný začátek semestru a těšíme se na vás!

Novinky v našem e-shopu - sbírky předpisů PF UK

Nabízíme Povinné předpisy z trestního práva, které fakulta vydala pro své studenty, v našem pražském knihkupectví i v e-shopu za velmi příznivou cenu 384 Kč. Na tuto cenu se již nevztahují žádné slevy. Povinné předpisy ze správního práva jsou již vyprodány. Na nový semestr připravujeme Povinné předpisy z občanského práva a Povinné předpisy z obchodního práva. Děkujeme Právnické fakultě za důvěru a skvělou spolupráci a těšíme se na vaše objednávky!

Platba kartou a osobní odběr

Objevte možnost osobního odběru po předchozí on-line platbě kartou. Ušetříte za poštovné a také čas při osobním odběru - knihu budete mít připravenou i s dokladem. Těšíme se na vaše objednávky!

Zaregistrujte se před objednáním v našem e-shopu!

Nezávaznou registrací v eshopu urychlíte vyřízení své objednávky a navíc získáte slevu 5 %. Vyhnete se také zdlouhavému zadávání údajů při další objednávce. Pokud nám pošlete jakoukoliv formou nebo předložíte potvrzení o studiu, máte na všechny naše knihy slevu 15 %.

O nás

Jsme nakladatelství právnické literatury vydávající knihy autorů slavných jmen i nadějných začínajících tvůrců. Přinášíme vám knihy pro právní studium i praxi. Všechny nabízené knihy si můžete ihned zakoupit v eshopu nebo v široké síti knihkupectví v České republice i na Slovensku. Prohlédněte si naše novinky a připravované publikace!

Doporučujeme vaší pozornosti:

Listina základních práv a svobod
Zdeněk Kühn, Jan Kratochvíl, Jiří Kmec, David Kosař et al.
AUTORSKÁ CENA XXX. KPD! Podrobný komentář k Listině od vskutku renomovaného kolektivu autorů vychází z judikatorní praxe Ústavního soudu, nejvyšších soudů i Evropského soudu pro lidská práva.
Cena: 3.480,00 Kč vč. DPH
 
Základy občanského práva hmotného. Věcná práva. Dědické právo
Václav Pilík, Bohuslav Petr, Ondřej Klička a kol.
Učebnice přehledně a srozumitelně vykládá podstatné instituty věcného a dědického práva i obecnější instituty majetkového práva. Autoři vysvětlují látku od základů a vytvářejí tak solidní základy pro komplexní pochopení občanského práva.
Cena: 580,00 Kč vč. DPH
 
Trestní zákoník a trestní řád s poznámkami a judikaturou - 9. aktualizované vydání
Jiří Jelínek a kolektiv
Nové vydání legendární publikace přináší aktualizované znění trestních kodexů, doplněné poznámkami a novou judikaturou.
Cena: 1.880,00 Kč vč. DPH
 
Vzory podání a smluv s vysvětlivkami – 3. aktualizované a doplněné vydání
Jan Tuláček (ed.)
Nové vydání praktické publikace přináší 331 vzorů žalob a dalších podání, smluv, prohlášení, návrhů a jiných dokumentů opatřených vysvětlivkami. Vzory si lze stáhnout v elektronické podobě a upravovat v textovém editoru.
Cena: 1.390,00 Kč vč. DPH
 
Učíme se šít dámské oděvy
Kateřina Fafejtová
Učebnice šití dámských oděvů je určena studentům odborných škol oděvních a všem, kdo začínají šít nebo se chtějí v šití dále zdokonalovat. Přináší přehledné nákresy a podrobné postupy hotovení od nejjednodušší sukně po náročný dámský plášť.
Cena: 798,00 Kč vč. DPH
 
Jak psát, aby se to dalo číst - 2. doplněné vydání
Jakub Šváb
V příručce najdete stručná a přehledná pravidla přístupného psaní, která zaručí, že váš text bude čtivý, dobře čitelný a že ho budete mít rychle napsaný, ať už píšete diplomovou práci, úřední sdělení, smlouvu nebo třeba obecní vyhlášku.
Cena: 280,00 Kč vč. DPH
 
Rodinné vztahy v soudní praxi
Hana Nová, Nikol Hönigová
Příručka obsahuje 85 vzorů podání a soudních rozhodnutí v rodinných věcech. Vzory se zabývají rozhodováním o osobním stavu, vztahy mezi rodiči a dětmi včetně výživného, náhradní rodinnou péčí i vztahy mezi manželi včetně majetkových otázek.
Cena: 730,00 Kč vč. DPH
 
Povinné předpisy ke studiu: občanské právo
sestavila katedra občanského práva PF UK
Jedenáct právních předpisů, jež pokrývají oblasti, které je potřebné ovládnout k úspěšnému absolvování klauzurní práce, státních zkoušek a všech povinných předmětů vyučovaných katedrou občanského práva Právnické fakulty Univerzity Karlovy.
Cena: 720,00 Kč vč. DPH
 
Správní soudnictví
Kateřina Frumarová, Tomáš Grygar, Zdeněk Koudelka, Lukáš Potěšil, Olga Pouperová, Radovan Suchánek, Martin Škurek
Kniha přináší komplexní výklad pravidel, kterými jsou vedena řízení před správními soudy. Je založen na důkladné rešerši odborných zdrojů a kritickém náhledu na dílčí instituty se zvláštním zřetelem na problematická ustanovení s. ř. s.
Cena: 980,00 Kč vč. DPH
 
Seznam knih k objednání:
Vyplněnou tabulku
zašlete na e-mail
olomouc(zavináč)knihyleges.cz

Vyplněnou tabulku
zašlete na e-mail
praha(zavináč)knihyleges.cz

Chci být informován o novinkách emailem
Najdete nás na:
Facebook
Doporučujeme:
H&P Akademie
KJT
GAAP.cz
 
Powered by Notia Business Server