Nejprodávanější knihy
Zdeněk Kühn, Jan Kratochvíl, Jiří Kmec, David Kosař et al.
Kateřina Frumarová, Tomáš Grygar, Zdeněk Koudelka, Lukáš Potěšil, Olga Pouperová, Radovan Suchánek, Martin Škurek
Miroslav Kunt, Tomáš Lechner
Petr Pithart

Knihy vydávané mimo edice představují přesah naší ediční působnosti do oblasti beletrie. Každá kniha je však s právem vždy určitým způsobem spjata.

Filosofie práva
Sobek Tomáš, Hapla Martin
První český handbook o právní filosofii zpracovaný kolektivem čtrnácti zkušených a na jednotlivé oblasti odborně zaměřených autorů vydal Nugis Finem Publishing.
Cena: 549 Kč vč. DPH
 
Princip
Ondřej Vícha
Monografie pojednává o vývoji, postavení a aplikaci principu "znečišťovatel platí" v právu životního prostředí a v souvisejících oblastech - energetice, dopravě, hornictví, zemědělství. Popisuje jeho vývoj a rozšíření ve státech OECD.
Cena: 280 Kč vč. DPH
 
Meč a váhy
Jan Tuláček
Půvabná knížka pojednává o dlouhých a dramatických dějinách práva od nejstarších dob do současnosti. Čtivé vyprávění doprovázené kresbami a fotografiemi poslouží nejen jako příprava na studium práva, ale i jako poučení zvídavému čtenáři.
Cena: 130 Kč vč. DPH
 
Restituce majetku bývalých šlechtických rodů po roce 1989
Josef Benda
Kniha podává komplexní pohled na tento zvláštní druh restitucí. Podrobně analyzuje soudní a správní rozhodnutí v osmi významných kauzách restitucí majetku šlechtických rodů. Početné přílohy přibližují historický a mediální rámec restitucí.
Cena: 690 Kč vč. DPH
 
Tresty budoucnosti
Jan Januš a kolektiv
Publikace vychází z původního stejnojmenného seriálu právní sekce zpravodajského portálu INFO.CZ a dalších textů. Experti na trestní právo i politici odpovídají na otázku jaká je budoucnost trestání a jak dostupné nástroje účinně využívat.
Cena: 290 Kč vč. DPH
 
Ústava České republiky - Komentář
Vojtěch Šimíček, Radovan Suchánek a kol.
Komentář Ústavy se snaží čtenáři nabídnout ucelenou informaci jak o úmyslech původních otců ústavy, tak také o ústavních zvyklostech a na řadě míst nabízí alternativní pohledy na to, jak má být Ústava naplňována a respektována.
Cena: 500 Kč vč. DPH
 
Česko-khmerský stručný slovník
Petr Šulc, Helena Kučerová, Khim Vicheka
Khmerština je úředním jazykem v Kambodži, kam směřuje pomoc neziskové organizace Help for Children, o. s. K usnadnění kontaktů sestavili autoři tento jedinečný slovník, jenž obsahuje i přepis výslovnosti khmerských slov a úvod do gramatiky.
Cena: 350 Kč vč. DPH
 
České paměti
Jiří Rajmund Tretera
Kniha pamětí popisuje v živém stylu osudy autora a jeho příbuzných i přátel s nejrůznějšími osudy. V příběhu jednoho výjimečného člověka a jeho blízkých představuje dějiny Čechů od konce 19. století až do současnosti.
Cena: 860 Kč vč. DPH
 
Církve a právo. Miscellanea
Jiří Rajmund Tretera, uspořádali Záboj Horák a Adam Csukás
Soubor miscellaneí, růzností, z bohaté tvorby právníka, kanonisty a kněze Jiřího R. Tretery, vychází u příležitosti jeho životního jubilea. Jde o výběr drobných, čtivých článků týkajících se církví a právních oborů s církvemi souvisejících.
Cena: 690 Kč vč. DPH
 
Civilní a trestní odpovědnost sportovců za sportovní úrazy
Michal Králík
Toto exkluzivní vydání mimořádně rozsáhlého pojednání o civilní a trestní odpovědnosti sportovců za sportovní úrazy mapuje její předpoklady a podmínky v celém historickém kontextu do současnosti.
Cena: 2.750 Kč vč. DPH
 
 
1 | 2 | 3 | 4 | > | >> (37)
Seznam knih k objednání:
Vyplněnou tabulku
zašlete na e-mail
olomouc(zavináč)knihyleges.cz

Vyplněnou tabulku
zašlete na e-mail
praha(zavináč)knihyleges.cz

Chci být informován o novinkách emailem
Najdete nás na:
Facebook
Doporučujeme:
H&P Akademie
KJT
GAAP.cz
 
Powered by Notia Business Server