Připravované publikace si můžete objednat už dnes, zašleme vám je přednostně ihned po vydání. Upozorňujeme vás, že rozsahy i ceny připravovaných knih jsou stanoveny pouze předběžně!

Lyžařské právo ve Švýcarsku
Ladislav J. Janků a kolektiv
Monografie přibližuje švýcarskou problematiku bezpečnosti zimních sportů na sněhu. Popisuje právní úpravu, analyzuje judikaturu švýcarských soudů a názory odborné veřejnosti. V příloze je uveden český překlad Směrnic SKUS.
Cena: 200,00 Kč vč. DPH Obvyklá cena: 250,00 Kč vč. DPH
 
Přechod práv a povinností z pracovněprávních vztahů
Lada Jouzová
Publikace rozebírá právní úpravu přechodu práv a povinností v zákoníku práce, zejména po novele zák. č. 285/2020 Sb. a v souvislosti se směrnicí EU o přechodu.
Cena: 416,00 Kč vč. DPH Obvyklá cena: 520,00 Kč vč. DPH
 
Vzory rozhodnutí a úkonů soudů všech stupňů
Michal Králík a kolektiv
Podstatně upravené vydání soudních vzorů nabízí příklady rozhodnutí a úkonů se zapracovaním všech požadavků, které jsou na konkrétní dokument kladeny. Publikace dále pro všechny praktiky nabízí on-line přístup ke vzorům vhodným k editování.
Cena: 1.192,00 Kč vč. DPH Obvyklá cena: 1.490,00 Kč vč. DPH
 
Základy závazkového práva. 1. díl. 2. aktualizované vydání
Tomáš Tintěra, Petr Podrazil, Pavel Petr
Aktualizovaná učebnice přehledně představuje stěžejní instituty závazkového práva ve vzájemných souvislostech, včetně vybraných procesních aspektů. Text je doplněn judikaturou a příklady. První díl obsahuje obecné výklady včetně smlouvy.
Cena: 384,00 Kč vč. DPH Obvyklá cena: 480,00 Kč vč. DPH
 
 
Powered by Notia Business Server