Edici ÚZ z nakladatelství Sagit není třeba představovat. Pojem "úzetko" se stal neologismem a jeho význam zná snad každý právník. Sešity ÚZ přinášejí již téměř dvě desetiletí spolehlivé aktualizované znění všech nejpoužívanějších právních předpisů ČR. Vybrali jsme pro vás témata, která byste mohli potřebovat.
ÚZ – 1300 Krizové zákony, Hasičský záchranný sbor, Požární ochrana
Krizový zákon stanoví pravomoc a působnost orgánů a osob při řešení a předcházení krizové situaci. Publikace obsahuje i další součásti krizové legislativy, celkem 28 právních předpisů v aktuálním znění.
Cena: 167 Kč vč. DPH
 
ÚZ – 1305 Autorské právo, průmyslová práva
Publikace obsahuje autorský zákon a zákon o ochranných známkách v novelizovaném znění a dalších 37 souvisejících předpisů v úplném znění včetně vyhlášek.
Cena: 119 Kč vč. DPH
 
ÚZ – 1311 Evropské právo
Smlouva o fungování Evropské unie, smlouva o Evropské unii a další zakládací smlouvy, přístupová smlouva, Lisabonská smlouva i legislativa upravující volby do Evropského parlamentu, novinkou v publikaci je zákon o úpravě vztahů po brexitu.
Cena: 149 Kč vč. DPH
 
ÚZ – 1319 GDPR, Zpracování osobních údajů
Publikace obsahuje především zákon č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, který nahradil dosavadní zákon o ochraně osobních údajů, a obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR).
Cena: 65 Kč vč. DPH
 
ÚZ – 1340 Mezinárodní justiční spolupráce ve věcech trestních, státní zastupitelství
Publikace obsahuje předmětné zákony v aktuálním znění po novelách týkajících se zejména evropských žalobců.
Cena: 97 Kč vč. DPH
 
ÚZ – 1393 Služební poměr, Policie ČR
Publikace obsahuje zákon o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů, zákon o Policii ČR i právní předpisy upravující Vězeňskou službu a justiční stráž, GIBS, BIS a zpravodajské služby.
Cena: 139 Kč vč. DPH
 
ÚZ – 1394 Správní řád, Soudní řád správní, Přestupky
Publikce obsahuje úplně znění správního řádu, soudního řádu správního, zákony č. 250/2016 Sb. a č. 251/2016 Sb., upravující přestupkové právo, a další související vyhlášky.
Cena: 79 Kč vč. DPH
 
ÚZ – 1396 Stavební zákon 2021
Publikace obsahuje celkem 17 právních předpisů v aktuálním znění. Reflektována je velká novela stavebního zákona, ale i změny v zákoně o urychlení výstavby dopravní infrastruktury nebo v zákoně o vyvlastnění.
Cena: 273 Kč vč. DPH
 
ÚZ – 1397 Obce, kraje, hl. m. Praha 2021
Publikace představuje soubor 23 předpisů rozdělený do čtyř kapitol: územní samospráva, úředníci územních samosprávných celků, obecní policie a ostatní předpisy, obsahující např. zákon o střetu zájmů.
Cena: 149 Kč vč. DPH
 
ÚZ – 1398 Oceňování majetku
Od 1. ledna 2021 je účinná rozsáhlá a rozšiřující novela zákona o oceňování majetku a oceňovací vyhlášky včetně změn v přílohách. Jejich aktuální znění naleznete v této publikaci.
Cena: 147 Kč vč. DPH
 
 
1 | 2 | 3 | 4 | > | >> (35)
Seznam knih k objednání:
Vyplněnou tabulku
zašlete na e-mail
brno(zavináč)knihyleges.cz
Vyplněnou tabulku
zašlete na e-mail
olomouc(zavináč)knihyleges.cz

Chci být informován o novinkách emailem
Najdete nás na:
Facebook
Doporučujeme:
H&P Akademie
KJT
Stojánky na knihy
GAAP.cz
 
Powered by Notia Business Server