Nejprodávanější knihy
Kateřina Frumarová, Petra Melotíková (eds.)
Kristýna Machyánová
Jiří Srstka a kolektiv: Jan Barták, Tomáš Dobřichovský, Pavel Koukal, Rudolf Leška, Pavel Mates, Petr Prchal, František Púry, Petra Skřejpková, Vladimír Smejkal, Ivo Telec, František Vyskočil, Petra Žikovská
 

Obchodní podmínky

Územní a časová platnost nabídky

Nabídka knih a stojánků včetně cen, slev a jiných marketingových akcí je platná v rámci České republiky až do odvolání nebo vyprodání zásob. Objednávky do zemí Evropské unie vyřizujeme za stejných podmínek jako v rámci České republiky, fakturujeme v českých korunách. Pro fakturaci v eurech se na nás prosím obraťte telefonicky nebo e-mailem. Objednávky do zahraničí mimo Evropskou unii vyřizujeme individuálně, se svým požadavkem nás prosím kontaktujte.

Dodavatel

Stojánky dodává a knihy vydává a dodává Nakladatelství Leges, s. r. o., Lublaňská 4/61, 120 00 Praha 2, IČ 28257553.

Způsob a termín dodání

Objednané zboží zasíláme poštou. Zboží lze vyzvednout osobně v sídle nakladatelství, vyčkejte prosím na výzvu k odběru.

Subjektům, které uvedou v objednávce své identifikační číslo, potvrdíme objednávku na kontaktní e-mail a zašleme zboží s přiloženou fakturou-daňovým dokladem.

Subjektům bez identifikačního čísla, které v objednávce požádají o platbu převodem, zašleme e-mailem fakturu a knihy odešleme ihned poté, co bude platba za knihy připsána na náš účet. Faktura-daňový doklad bude součástí zásilky. Subjektům bez identifikačního čísla, které v objednávce požádají o platbu dobírkou, zašleme knihy na dobírku. Subjektům bez identifikačního čísla, které zaplatí objednávku kartou, zašleme knihy okamžitě po obdržení objednávky. Faktura-daňový doklad bude i zde součástí zásilky.

Všem objednatelům, kteří si objednají dílo vycházející v několika svazcích vydávaných postupně, potvrdíme objednávku na kontaktní e-mail, následně zašleme zálohovou fakturu, a po jejím zaplacení zašleme řádný daňový doklad společně se všemi již vydanými svazky. Další svazky budeme dodávat postupně tak, jak budou vycházet.

Objednávky vyřizujeme do tří pracovních dnů.

Náklady na dodání

K zásilce placené převodem z účtu nebo platební kartou účtujeme expediční náklady ve výši 100 Kč. K zásilce zasílané na dobírku účtujeme expediční náklady ve výši 140 Kč. Tato nabídka platí i pro zásilky zasílané do zemí Evropské unie.

Poskytované slevy

Registrovaným zákazníkům poskytujeme slevu 5 % z ceny objednávky.

Registrovaným studentům vysokých a vyšších odborných škol poskytujeme slevu 15 % na knihy Leges. Poskytnutí této slevy je podmíněno předložením dokladu o studiu (ISIC, index) při osobním odběru nebo jeho zasláním v elektronické podobě spolu s objednávkou.

Sleva se nevztahuje na expediční náklady. Uvedené slevy se nesčítají. Uvedené slevy nelze kombinovat s jinou cenovou (slevovou) nabídkou.

Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

Zaslané zboží lze vrátit do 14 dnů ode dne převzetí zásilky.

Ochrana osobních údajů

Poskytnuté osobní údaje využíváme pouze k vyřizování objednávek. Nijak je dále nezpracováváme, chráníme před zneužitím a neposkytujeme třetím osobám.

Seznam knih k objednání:
Vyplněnou tabulku
zašlete na e-mail
olomouc(zavináč)knihyleges.cz

Vyplněnou tabulku
zašlete na e-mail
praha(zavináč)knihyleges.cz

Chci být informován o novinkách emailem
Najdete nás na:
Facebook
Doporučujeme:
H&P Akademie
KJT
GAAP.cz
 
Powered by Notia Business Server