Obchodní podmínky

EET v běžném režimu

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Územní a časová platnost nabídky

Nabídka knih a stojánků včetně cen, slev a jiných marketingových akcí je platná v rámci České republiky až do odvolání nebo vyprodání zásob. Objednávky ze zahraničí včetně Slovenska vyřizujeme individuálně, obvykle prostřednictvím našich obchodních partnerů. Pro bližší informace se na nás prosím obraťte telefonicky nebo e-mailem.

Dodavatel

Stojánky dodává a knihy vydává a dodává Nakladatelství Leges, s. r. o., Lublaňská 4/61, 120 00 Praha 2, IČ 28257553.

Způsob a termín dodání

Objednané zboží zasíláme poštou. Zboží lze vyzvednout osobně v sídle nakladatelství, vyčkejte prosím na výzvu k odběru.

Subjektům, které uvedou v objednávce své identifikační číslo, potvrdíme objednávku na kontaktní e-mail a zašleme zboží s přiloženou fakturou-daňovým dokladem.

Subjektům bez identifikačního čísla, které v objednávce požádají o platbu převodem, zašleme e-mailem fakturu a knihy odešleme ihned poté, co bude platba za knihy připsána na náš účet. Faktura-daňový doklad bude součástí zásilky. Subjektům bez identifikačního čísla, které v objednávce požádají o platbu dobírkou, zašleme knihy na dobírku. Subjektům bez identifikačního čísla, které zaplatí objednávku kartou, zašleme knihy okamžitě po obdržení objednávky. Faktura-daňový doklad bude i zde součástí zásilky.

Všem objednatelům, kteří si objednají dílo vycházející v několika svazcích vydávaných postupně, potvrdíme objednávku na kontaktní e-mail, následně zašleme zálohovou fakturu, a po jejím zaplacení zašleme řádný daňový doklad společně se všemi již vydanými svazky. Další svazky budeme dodávat postupně tak, jak budou vycházet.

Objednávky vyřizujeme do tří pracovních dnů.

Náklady na dodání

K zásilce placené převodem z účtu nebo platební kartou účtujeme expediční náklady ve výši 100 Kč. K zásilce zasílané na dobírku účtujeme expediční náklady ve výši 140 Kč.

Poskytované slevy

Registrovaným zákazníkům poskytujeme slevu 5 % z ceny objednávky.

Registrovaným studentům vysokých a vyšších odborných škol poskytujeme slevu 15 % na knihy. Poskytnutí této slevy je podmíněno předložením dokladu o studiu (ISIC, index) při osobním odběru nebo jeho zasláním v elektronické podobě spolu s objednávkou.

Sleva se nevztahuje na expediční náklady. Uvedené slevy se nesčítají. Uvedené slevy nelze kombinovat s jinou cenovou (slevovou) nabídkou.

Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

Zaslané zboží lze vrátit do 14 dnů ode dne převzetí zásilky.

Ochrana osobních údajů

Poskytnuté osobní údaje využíváme pouze k vyřizování objednávek. Nijak je dále nezpracováváme, chráníme před zneužitím a neposkytujeme třetím osobám.

 
Powered by Notia Business Server