Nejprodávanější knihy
Martin Šešina, Ladislav Muzikář, Petr Dobiáš
Jana Schlossarková
Jana Schlossarková
Pavel Mates, Martin Valoušek, Eva Fialová, Tomáš Lechner, Markéta Hálová, Jakub Sivák, Olga Sovová, Eduard Bruna, Markéta Brunová

Vítejte na stránkách nakladatelství Leges!

Prodejní den na Právnické fakultě UK se blíží!

Tradiční prodejní den právnické literatury se koná ve středu 23. 10. od 9 do 16 hod. v bazénu Právnické fakulty UK. Připravujeme pro Vás učebnice, praktika a další knihy z produkce našeho nakladatelství se slevou 20–90 %. Přijďte včas, nabídka některých titulů bude omezená! Těšíme se na vás.

Zaregistrujte se před objednáním v našem e-shopu!

Nezávaznou registrací v eshopu urychlíte vyřízení své objednávky a navíc získáte slevu 5 %. Vyhnete se také zdlouhavému zadávání údajů při další objednávce.

Plaťte u nás kartou!

Při platbě v sídle nakladatelství i na většině našich prodejních akcí můžete využít bezkontaktního platebního terminálu. Přijímáme všechny běžně akceptované platební karty.

O nás

Jsme nakladatelství právnické literatury vydávající knihy autorů slavných jmen i nadějných začínajících tvůrců. Přinášíme vám knihy pro právní studium i praxi. Všechny nabízené knihy si můžete ihned zakoupit v eshopu nebo v široké síti knihkupectví v České republice i na Slovensku. Prohlédněte si naše novinky a připravované publikace!

Designové stojánky na knihy potěší každého čtenáře

Přinášíme vám inspiraci pro ideální dárek, který je praktický a krásný zároveň. Nové designové stojánky na knihy jsou vyrobeny z masivního dřeva s kovovými prvky a jsou polohovatelné. Můžete jim svěřit knihu, čtečku i tablet. Dodáváme je v reprezentativním obalu, který zároveň chrání stojánek před poškozením. Tímto dárkem nemůžete udělat chybu!

Picture PicturePicture Picture Picture

Doporučujeme vaší pozornosti:

Dědické právo
Martin Šešina, Ladislav Muzikář, Petr Dobiáš
Příručka podrobně a komplexně zpracovává problematiku dědictví a řízení o pozůstalosti podle aktuální úpravy hmotného i procesního práva. Samostatná část publikace je věnována mezinárodním aspektům dědického práva.
Cena: 1.490,00 Kč vč. DPH
 
Občanský zákoník IX. svazek
Filip Melzer, Petr Tégl a kolektiv
Devátý svazek obsahuje rozsáhlý komentář k závazkům z deliktů a jiných právních úkonů a k souvisejícím společným a přechodným ustanovením. Autoři upozorňují na výkladové problémy a nabízí přesvědčivá řešení aplikačních nejasností.
Cena: 2.690,00 Kč vč. DPH
 
25 let Ústavy České republiky
Vojtěch Šimíček (ed.)
Příspěvky pestré palety autorů se zabývají procesem vzniku Ústavy, vysvětlují role jeho přímých aktérů, bilancují dosud provedené změny a pojednávají o ústavním postavení vlády a soudnictví či ústavněprávní inkorporaci politických stran.
Cena: 310,00 Kč vč. DPH
 
Právní etika
Tomáš Sobek a kolektiv
Kniha se věnuje etickým teoriím a pojmům, významným pro právní myšlení, ale i aplikované etice. Zaměřuje se na etiku právnických profesí a zkoumá praktický význam etických kodexů. Zabývá se etikou ve vztahu k médiím a etikou vědecké práce.
Cena: 620,00 Kč vč. DPH
 
Dítě v rodičovském konfliktu
Romana Rogalewiczová
Příručka provází rozchodem či rozvodem rodičů z pohledu dítěte. Radí rodičům i zástupcům zúčastněných profesí (soudce, advokát, OSPOD, mediátor aj.), jak předcházet konfliktním situacím vznikajícím během rozchodu či rozvodu a jak je řešit.
Cena: 380,00 Kč vč. DPH
 
Mezinárodní právo soukromé
Michal Malacka, Lukáš Ryšavý
Učebnice srozumitelnou formou uvádí do problematiky mezinárodního práva soukromého, vysvětluje jeho terminologii, instituty a postupy a představuje aktuální úpravu v oblasti práva rodinného, dědického nebo závazkového.
Cena: 290,00 Kč vč. DPH
 
Stát oběma nohama na zemi: symetrické přístupy k legitimitě státu
Matěj Gregárek
Autor předkládá na první pohled radikální tezi: „Je docela dobře myslitelné, že moderní demokratický právní stát není legitimním politickým uspořádáním," a představuje širokou škálu možností, jak na ni nahlížet.
Cena: 320,00 Kč vč. DPH
 
Právo přírodního léčitelství
Ivo Telec
Jedinečná publikace poprvé nabízí komplexní odborný pohled na právní problémy vyplývající z alternativních přístupů k lidskému zdraví a k léčbě nemocí. Přináší též podrobný rozbor právního postavení přírodních léčitelů.
Cena: 480,00 Kč vč. DPH
 
Vznik Československej republiky a Slovensko
Ivana Šošková a kolektív
Publikace nabízí právněhistorický pohled na jeden z nejdůležitějších momentů společných dějin českého a slovenského národa. Co vzniku republiky předcházelo a jaké problémy musela hned po svém vzniku řešit?
Cena: 390,00 Kč vč. DPH
 
Velký česko-německý slovník pro veřejnou správu
Antonín Kaňa
Slovník s více než 20 000 českými výrazy a jejich německými ekvivalenty představuje průvodce moderním pojmoslovím státní správy reflektujícím rozvoj veřejné správy v recentním období.
Cena: 520,00 Kč vč. DPH
 
 
Powered by Notia Business Server