Nejprodávanější knihy
Kateřina Frumarová, Petra Melotíková (eds.)
Kristýna Machyánová
Jiří Srstka a kolektiv: Jan Barták, Tomáš Dobřichovský, Pavel Koukal, Rudolf Leška, Pavel Mates, Petr Prchal, František Púry, Petra Skřejpková, Vladimír Smejkal, Ivo Telec, František Vyskočil, Petra Žikovská

Vítejte na stránkách nakladatelství Leges!

V úterý 23. 7. je redakce nakladatelství otevřena jen 9-13h

Upozorňujeme naše zákazníky, že v úterý 23. 7. máme v redakci (Lublaňská 61, Praha 2) pro osobní odběr otevřeno jen 9-13h. Děkujeme za pochopení.

Letní otvírací doba v knihkupectví Leges na Právnické fakultě v Praze

Knihkupectví je v červenci otevřené od pondělí do středy 9 až 16 hodin. V této době můžete využít i osobní odběr z e-shopu. V srpnu je 1. - 25. 8. zavřeno, otvíráme znovu 26. 8. Přejeme vám krásné prázdniny a těšíme se na vás na konci srpna!

Letní uzavření knihkupectví Leges na Právnické fakultě v Olomouci

Knihkupectví je zavřené od 26. 6. Znovu otevřeme 26. 8. v provizorních prostorách v předsálí naproti bistru. V nových prostorách naproti Envelopě vás přivítáme po rekonstrukci budovy fakulty v zatím neznámém podzimním termínu. Přejeme vám krásné léto!

Pozvání na kávu

V našem pražském knihkupectví na Právnické fakultě vám nově nabízíme i kávu Nespresso. Přijďte si vypít espresso, cappuccino či oříškové latté do klidného prostředí plného knih! Těšíme se na vás!

Fakultní merch neboli propagační předměty Právnické fakulty UK

Mikiny, trička, propisky, hrnky nebo látkové tašky s logem pražské právnické fakulty nyní seženete za skvělé ceny v našem knihkupectví na PF UK. Skvělým dárkem může být kniha Paragrafiky Jiřího Slívy. Přijďte se podívat, určitě si vyberete!

Platba kartou a osobní odběr

Objevte možnost osobního odběru po předchozí on-line platbě kartou. Ušetříte za poštovné a také čas při osobním odběru - knihu budete mít připravenou i s dokladem. Těšíme se na vaše objednávky!

Zaregistrujte se před objednáním v našem e-shopu!

Nezávaznou registrací v eshopu urychlíte vyřízení své objednávky a navíc získáte slevu 5 %. Vyhnete se také zdlouhavému zadávání údajů při další objednávce. Pokud nám pošlete jakoukoliv formou nebo předložíte potvrzení o studiu, máte na všechny naše knihy slevu 15 %.

O nás

Jsme nakladatelství právnické literatury vydávající knihy autorů slavných jmen i nadějných začínajících tvůrců. Přinášíme vám knihy pro právní studium i praxi. Všechny nabízené knihy si můžete ihned zakoupit v eshopu nebo v široké síti knihkupectví v České republice i na Slovensku. Prohlédněte si naše novinky a připravované publikace!

Doporučujeme vaší pozornosti:

Trestní právo procesní – 7. aktualizované a doplněné vydání
Jiří Jelínek a kolektiv
Sedmé vydání oblíbené učebnice systematicky vykládá základní pojmy a instituty trestního řádu i ostatních trestněprocesních předpisů. Nejrozsáhlejší změny byly zapracovány do kapitoly o mezinárodní justiční spolupráci.
Cena: 1400
 
Rozhodnutí ve věcech trestních se vzory rozhodnutí soudů a podání advokátů
Jiří Jelínek, Jiří Říha
Publikace podrobně vykládá všechny otázky souvisící s rozhodnutími orgánů činných v trestním řízení a je vybavena rozšířeným výběrem praktických vzorů. Nové vydání reaguje na četné legislativní změny mnoha souvisejících právních předpisů.
Cena: 990
 
Správní právo hmotné. Obecná část - 4. aktualizované vydání
Eva Horzinková, Zdeněk Fiala
Učebnice srozumitelně vysvětluje hmotněprávní pojmy a instituty obecné části správního práva a nabízí řadu praktických příkladů k procvičení vykládané problematiky.
Cena: 420
 
Základy obchodního práva – 3. aktualizované vydání
Ivana Štenglová, Jan Dědič, Milan Tomsa a kolektiv
Nové vydání populární učebnice nabízí aktualizovaný výklad všech důležitých institutů a souvislostí, které jsou nutné k pochopení nelehké materie obchodního práva. Zabývá se i právem obchodních korporací či ochranou hospodářské soutěže.
Cena: 720
 
Osudová setkání Československa s velmocemi na poli mezinárodního práva
Jiří Malenovský
Publikace reflektuje zlomové okamžiky československých dějin pohledem mezinárodního práva. Nepoužívá kategorie „hrdinství“ a „zrady“, ale hodnotí činy velmocí i našich představitelů s použitím pravidel uznaných mezinárodním společenstvím.
Cena: 680
 
Základy občanského práva hmotného. Věcná práva. Dědické právo
Václav Pilík, Bohuslav Petr, Ondřej Klička a kol.
Učebnice přehledně a srozumitelně vykládá podstatné instituty věcného a dědického práva i obecnější instituty majetkového práva. Autoři vysvětlují látku od základů a vytvářejí tak solidní základy pro komplexní pochopení občanského práva.
Cena: 580
 
Evaluativní přístupy v mediaci (pro právní a další profese)
Martina Doležalová, Andrea Matoušková
Kniha se zaměřuje na evaluativní styl mediace a její uplatnění právnickými a jinými profesemi. Evaluativní prvky se v mediaci uplatní zejména v občanskoprávních a obchodních věcech. Nechybí ani pojednání mediaci ve věcech trestních.
Cena: 460
 
Jak psát, aby se to dalo číst – 2. doplněné vydání
Jakub Šváb
V příručce najdete stručná a přehledná pravidla přístupného psaní, která zaručí, že váš text bude čtivý, dobře čitelný a že ho budete mít rychle napsaný, ať už píšete diplomovou práci, úřední sdělení, smlouvu nebo třeba obecní vyhlášku.
Cena: 280
 
Zákon o silničním provozu s komentářem a judikaturou - 5. aktualizované vydání
Helena Kučerová
Páté vydání komentáře s bohatou judikaturou reflektuje zásadní změny v trestání dopravních přestupků a rozsáhlou revizi bodového systému. Soustředí se též na přesunutí agendy projednání přestupků na úřady městských částí v Praze.
Cena: 1760
 
Řešení medicínskoprávních sporů a lege artis
Martin Horvát
Praktická příručka přináší celistvý pohled na problematiku sporů mezi pacienty a poskytovateli zdravotní péče a jejich řešení. Podrobně se věnuje posuzování standardu náležité odborné úrovně při poskytování zdravotních služeb (lege artis).
Cena: 560
 
Seznam knih k objednání:
Vyplněnou tabulku
zašlete na e-mail
olomouc(zavináč)knihyleges.cz

Vyplněnou tabulku
zašlete na e-mail
praha(zavináč)knihyleges.cz

Chci být informován o novinkách emailem
Najdete nás na:
Facebook
Doporučujeme:
H&P Akademie
KJT
GAAP.cz
 
Powered by Notia Business Server