Corporate Finance

Corporate Finance
Autoři:Jan Vlachý
Formát 145x205
Vazba: brožovaná
ISBN: 978-80-7502-291-2
EAN: 9788075022912
Vydáno: září 2018  
Rozsah: 184 stran
Dostupnost: skladem
Cena: 290 Kč vč. DPH
 
Obvyklá cena: 290 Kč vč. DPH
 
Více informací:
Anotace:

Monografie rozvíjí problematiku podnikových financí od základních teoretických východisek po systematický a hodnotově zaměřený rámec, vhodný pro řešení různých problémů podnikové praxe. Autor přitom vychází z důkladného výzkumu a rozsáhlé odborné i akademické praxe.

Kniha je mimořádná v tom, že nabízí univerzální pohled bez národní lokalizace, přičemž uvádí a porovnává podstatné rozdíly v terminologii, zvyklostech a institucionálním rámci. Je tak vhodná zejména pro odborníky působící v mezinárodním prostředí, stejně jako pro vysokoškolskou výuku v mezinárodních studijních programech.

Annotation:

Based on thorough research, as well as extensive professional and academic experience, the author develops the topic of corporate financial management from its essential theoretical foundations towards a systematic framework, facilitating solution of various decision-making problems in the business domain using a common value-based framework.

The approach is innovative in providing a generalized perspective, avoiding the pitfalls of localization for a mobile international readership, using a comparative approach to highlighting and annotating major differences in terminology, conventions and institutions.

It will therefore be useful for professionals in an international environment, as well as for education in international study programmes.

Oznámit změnu dostupnosti zboží na:  Odeslat
Mohlo by vás zajímat:
Basic Economics
Corporate Finance - Exercises. 2nd edition
English for Specific Purposes
Legal English 3rd revised edition
Legal Theory
Seznam knih k objednání:
Vyplněnou tabulku
zašlete na e-mail
brno(zavináč)knihyleges.cz
Vyplněnou tabulku
zašlete na e-mail
olomouc(zavináč)knihyleges.cz

Chci být informován o novinkách emailem
Najdete nás na:
Facebook
Doporučujeme:
H&P Akademie
KJT
Stojánky na knihy
GAAP.cz
 
Powered by Notia Business Server