Nejprodávanější knihy
Kateřina Frumarová, Petra Melotíková (eds.)
Kristýna Machyánová
Jiří Srstka a kolektiv: Jan Barták, Tomáš Dobřichovský, Pavel Koukal, Rudolf Leška, Pavel Mates, Petr Prchal, František Púry, Petra Skřejpková, Vladimír Smejkal, Ivo Telec, František Vyskočil, Petra Žikovská

Pocta Jiřímu Jelínkovi

Pocta Jiřímu Jelínkovi
Autoři:Jana Tlapák Navrátilová, Ingrid Galovcová (ed.)
Nakladatelství: Leges  
Formát: 160x230  
Vazba: vázaná  
ISBN/ISSN: 978-80-7502-464-0  
EAN: 9788075024640
Vydáno: září 2020  
Rozsah: 500 stran
Dostupnost: skladem  
Jazyk: čeština  
Cena: 650 Kč
Obvyklá cena: 650 Kč
Více informací:
Anotace:

Pocta prof. JUDr. Jiřímu Jelínkovi, CSc. vychází u příležitosti 65. narozenin profesora Právnické fakulty Univerzity Karlovy, předního českého právníka, jednoho z nejvýznamnějších odborníků na trestní právo a kriminologii v České republice, který je respektován i v zahraničí.

Kniha obsahuje statě 46 autorů, významných osobností české i zahraniční právní teorie i praxe, a to nejen z trestního práva, ale i ostatních oborů. Statě jsou tematicky zaměřeny především k hlavním oblastem dlouhodobého profesního zájmu profesora Jelínka, jako jsou trestní odpovědnost právnických osob, trestní právo Evropské unie, právní úprava terorismu, použitelnost některých důkazů v trestním řízení, nebo postavení poškozeného v trestním řízení. Mnozí autoři následují příklad profesora Jelínka a ve svém příspěvku reagují na aktuální celospolečenské problémy v trestněprávním kontextu.

Rozhovor Simony Heranové s Jiřím Jelínkem v závěru publikace představuje jubilanta také jako inspirujícího učitele a pohotového a originálního řečníka.

Oznámit změnu dostupnosti zboží na:  Odeslat
Seznam knih k objednání:
Vyplněnou tabulku
zašlete na e-mail
olomouc(zavináč)knihyleges.cz

Vyplněnou tabulku
zašlete na e-mail
praha(zavináč)knihyleges.cz

Chci být informován o novinkách emailem
Najdete nás na:
Facebook
Doporučujeme:
H&P Akademie
KJT
GAAP.cz
 
Powered by Notia Business Server