Nejprodávanější knihy
Kateřina Fafejtová
Ivana Štenglová, Jan Dědič, Milan Tomsa a kolektiv
Ivana Štenglová, Jan Dědič, Josef Fiala, Jan Lasák, Václav Pilík, Markéta Selucká a kol.
Jiří Srstka a kolektiv: Jan Barták, Tomáš Dobřichovský, Pavel Koukal, Rudolf Leška, Pavel Mates, Petr Prchal, František Púry, Petra Skřejpková, Vladimír Smejkal, Ivo Telec, František Vyskočil, Petra Žikovská

Oceňování nemovitostí v praxi

2. aktualizované vydání

Oceňování nemovitostí v praxi
Autoři:Petr Ort, Olga Ortová Šeflová
Nakladatelství: Leges  
Formát: 145x205  
Vazba: brožovaná  
ISBN/ISSN: 978-80-7502-571-5  
EAN: 9788075025715
Vydáno: duben 2022  
Rozsah: 128 stran
Dostupnost: skladem  
Jazyk: čeština  
Cena: 330 Kč
Obvyklá cena: 330 Kč
Více informací:
Anotace:

Publikace je praktickou aplikací obecné teorie oceňování nemovitostí.

Příručka předkládá praktické návody na vypracování v praxi nejvíce frekventovaných typů ocenění na tržních principech, jako je oceňování pro zajištění úvěru nemovitou zástavou, oceňování v oblasti pojišťovnictví, oceňování pro tvorbu podnikatelských záměrů, oceňování ve státní správě a samosprávě apod. Zabývá se i řešením aktuálních metodických problémů, jako jsou extrakční principy, oceňování historických staveb a komplexní oceňování. Část publikace je věnována úvodu do oceňování pro daňové účely. Výklad je doplněn praktickými příklady.

Publikace je určena nejen znalcům a odhadcům v oboru oceňování nemovitostí, ale i odborníkům v oblasti bankovnictví a pojišťovnictví, stavebnictví, realitní činnosti a státní správy a samosprávy.

Vizitky autorů:

Ing. Petr Ort, Ph.D.

Vystudoval obor pozemní stavitelství na Stavební fakultě ČVUT v Praze. Doktorát z ekonomie získal na VŠE v Praze. Pracoval jako stavební projektant, později jako odhadce nemovitostí v bankovní sféře. V největší světové společnosti v oboru oceňování majetku – American Appraisal, ltd., pracoval ve funkci viceprezidenta a výkonného ředitele pro Českou republiku. V současnosti působí jako vysokoškolský pedagog a pravidelně publikuje. Je autorem více než třiceti monografií a vysokoškolských učebnic. Je znalcem v oboru Ekonomika a autorizovaným inženýrem pro obor Pozemní stavby. Od roku 2008 je vedoucím autorem Cenových map České republiky.

Ing. Olga Ortová Šeflová

Má více než dvacetiletou praxi v oblasti finančnictví, pracovala v manažerských pozicích v bankovním sektoru (Agrobanka Praha, Československá obchodní banka, Bank Austria Creditanstalt). Od roku 2000 působí rovněž jako nezávislý konzultant a lektor v oblasti bankovnictví. Na katedře financí a ekonomie Bankovního institutu vysoké školy se zabývá výukou bankovnictví a působí také jako examinátorka a předsedkyně Programové komise Certifikačního orgánu. Lektoruje kurzy pro banky, stavební spořitelny, finanční poradce, realitní společnosti. Podílí se rovněž na vzdělávání začínajících podnikatelů v řadě vzdělávacích projektů ESF. Ve své publikační činnosti se zabývá především problematikou financování nemovitostí.

Oznámit změnu dostupnosti zboží na:  Odeslat
Mohlo by vás zajímat:
Analýza realitního trhu
Nabytí nemovitosti (zapsané v katastru nemovitostí) od nevlastníka
Oceňování nemovitostí – moderní metody a přístupy
Oceňování nemovitostí ve zvláštních případech
Veřejné stavební investice
Zákon o pozemních komunikacích – 7. aktualizované vydání
Zákon o realitním zprostředkování. Komentář
Seznam knih k objednání:
Vyplněnou tabulku
zašlete na e-mail
olomouc(zavináč)knihyleges.cz

Vyplněnou tabulku
zašlete na e-mail
praha(zavináč)knihyleges.cz

Chci být informován o novinkách emailem
Najdete nás na:
Facebook
Doporučujeme:
H&P Akademie
KJT
GAAP.cz
 
Powered by Notia Business Server