Vzory rozhodnutí a úkonů soudů všech stupňů

v obč. soudním řízení a v soudním řízení správním včetně zvl. řízení soudních

Vzory rozhodnutí a úkonů soudů všech stupňů
Autoři:Marta Škárová a kolektiv
Formát 145x205
Vazba: vázaná
ISBN: 978-80-7502-033-8
EAN: 9788075020338
Vydáno: listopad 2014  
Rozsah: 824 stran
Dostupnost: vyprodáno
Cena: 1.090 Kč vč. DPH
 
Obvyklá cena: 1.090 Kč vč. DPH
 
Více informací:
Anotace:

Publikace ve 4. vydání reaguje na rozsáhlé změny, které přinesl nový občanský zákoník, na související novelizaci občanského soudního řádu a na zcela nový zákon o zvláštních řízeních soudních (č. 292/2013 Sb.).

Prakticky zaměřený text přináší typické vzory rozhodnutí a úkonů soudů všech stupňů ve věcech občanskoprávních, správních, rodinných včetně péče o nezletilé, pracovních, obchodních, dědických, exekučních, insolvenčních, vkladu práva do katastru, směnek a šeků, úschovy a umoření listin. Jedná se o soudní rozhodnutí včetně rozsudků a usnesení ve věci samé, usnesení procesní povahy a o úkony soudů, např. vyrozumění či potvrzení. Každý ze vzorů obsahuje výrok a schéma odůvodnění a pro snazší aplikaci autoři připojili vysvětlující poznámky.

Cílem práce rozsáhlého autorského kolektivu je, aby se publikace stala účinnou metodickou pomůckou pro práci soudců, vyšších soudních úředníků a pracovníků soudních kanceláří při praktickém výkonu jejich funkcí. Při formulaci konkrétních procesních návrhů vůči soudům bude rovněž pomocníkem pro advokáty, notáře a účastníky soudního řízení.

Vzory v elektronické podobě si lze stáhnout z webových stránek www.premie.bonusleges.cz díky jedinečnému kódu obsaženému v knize a volně je editovat podle vlastních potřeb každého čtenáře.

Kniha vychází poprvé v nakladatelství Leges.

Oznámit změnu dostupnosti zboží na:  Odeslat
 
Powered by Notia Business Server