Vzory podání a úkonů v řízení o přestupcích s vysvětlivkami

Vzory podání a úkonů v řízení o přestupcích s vysvětlivkami
Autoři:Eva Horzinková, Helena Kučerová, Pavel Mates, Ladislav Ocelák
Formát 145x205
Vazba: brožovaná
ISBN: 978-80-7502-140-3
EAN: 9788075021403
Vydáno: květen 2016  
Rozsah: 288 stran
Dostupnost: skladem
Cena: 450 Kč vč. DPH
 
Obvyklá cena: 450 Kč vč. DPH
 
Více informací:
Anotace:

Kniha obsahuje vzory pro řízení o přestupcích od jeho zahájení po soudní přezkum. Vzory vychází ze zákona o přestupcích č. 200/1990 Sb., správního řádu a soudního řádu správního.

Jedná se jak o vzory podání adresovaných správním orgánům, případně správnímu soudu, tak o vzory rozhodnutí správních orgánů v rámci přestupkové agendy, včetně veřejnoprávní smlouvy o přenesení působnosti.

Každý vzor je doplněn vysvětlivkami, které jej zasazují do kontextu a informují o souvislostech, např. poplatcích, lhůtách či osobách účastníků.

Cílem publikace je pomoci správním orgánům řešit každodenní problémy, se kterými se při projednávání přestupků potýkají, a zorientovat se v problematice přestupkového práva procesního všem, kteří se o tuto oblast zajímají.

Autoři jsou odborníci v oblasti správního práva, pracující v legislativě a ve státní správě, kteří se problematikou přestupků dlouhodobě zabývají jak teoreticky, tak prakticky.

Vzory v textovém formátu lze po zadání jedinečného kódu stáhnout z webových stránek www.premie.bonusleges.cz a libovolně upravovat.

Oznámit změnu dostupnosti zboží na:  Odeslat
 
Powered by Notia Business Server